produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu), paracetamol
, Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)
, Fenylefryna (phenylephrine)
, US Pharmacia
Dawka:
Opakowanie:
(4,50 zł / szt.)
Substancje czynna zawarte w 1 saszetce: 300 mg paracetamolu, 20 mg kwasu askorbowego, 5 mg fenylefryny chlorowodorku.
Substancje pomocnicze: mannitol (E421), kwas cytrynowy, sodu cytrynian, sodu cyklaminian, sacharyna sodowa, wapnia glukonian, aromat pomarańczowy (olejek pomarańczowy, olejek cytrynowy, alkohol C-12, linalol, alkohol benzylowy, cytronelal, dekstroza, guma arabska, syrop glukozowy z odwodnionej kukurydzy, butylohydroksyanizol), aromat truskawkowy (cis-3-heksenol, furaneol, etylo-2-metylomaślan, kwas heksanowy, metylu cynamonian, maltol, guma arabska, syrop glukozowy z odwodnionej kukurydzy, krzemu dwutlenek), krzemionka koloidalna bezwodna.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.