Ibum Forte

produkt dostępny bez recepty, kapsułki,

ibuprofen

, Hasco-Lek

Dawka:

400 mg
brak ofert

Opakowanie:

36 kapsułek
niedostępny
■■

Opis Ibum Forte

Ibum Forte to lek dostępny bez recepty w postaci kapsułek, stosowany w słabych i umiarkowanych dolegliwościach bólowych (m.in. bólu głowy, bólu zębów, bólach mięśniowych i stawowych, nerwobólach). Produkt w swoim składzie zawiera ibuprofen w dawce 400 mg, który szybko się wchłania, dając efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Ponadto preparat obniża gorączkę i może być stosowany w bolesnym miesiączkowaniu.

Kategorie Ibum Forte

Podmiot odpowiedzialny Ibum Forte

Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
ul. Zmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław
PL
hasco@hasco-lek.com.pl

Składniki Ibum Forte

  • Substancja czynna: 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) w 1 kapsułce.

  • Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%; otoczka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Ibum Forte

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

38,95 zł

Nurofen Plus

tabletki powlekane, 12 tabletek = 1 blister

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Miramile Tonsil

aerozol, 30 mililitrów

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

27,99 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

19,59 zł

Larimax T

aerozol, 20 mililitrów

36,95 zł

26,95 zł

Argentin-T

aerozol, 20 mililitrów

32,59 zł